Tag: Belind kellici

“Tirana duhej të ishte ndryshe”, Këlliçi jo i kënaqur: Kryeqytet eksperimental...

Në kete pervjetor të 100-të te kryeqytetit te Shqiperise, reagimeve u është bashkuar dhe Belind Këlliçi, kreu i FRPD-së. Ne nje postim në rrjetet sociale,...

Parashikimi i Këlliçit: Rama dhe mësuesi i anglishtes po planifikojnë vjedhje...

Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi, i ftuar në RTV Ora akuzoi qeverinë Rama se po planifikon një vjedhje galopante me fondet për projektin e...

FOTO/Familja në zonën e Tiranës braktiset nga shteti, PD sjell pamjet:...

PD nuk e ka lene jashte vemendjes akoma situaten pas tërmetit, duke u perqendruar tek vizitat dhe takimet me banoret e prekur. Belind Këlliçi ka...

SHENIM/ Sa ka genjyer Edi Rama, ja disa nga me te...

Nga Belind Kellici Nuk genjej thote Edi Rama! Por per Elvis Roshin qe na tha eshte i paster a genjeu? Po per 350 funksionare shtetore...

FOTO/PD rikthehet në Thumanë dhe bën homazhe për viktimat, thirrja e...

Në vendin ku u shembën 2 pallate në Thumanë, Forumi Rinor i PD bëri homazhe duke vendosur lule për të kujtuar 24 viktimat, 1...

FOTO/Gjimnazistë dhe studentë vijojnë të ndihmojnë non stop, Këlliçi: Mbrëmja na...

Vijojnë që qindra qytetarë të organizohen masivisht për të ofruar ndihma per te prekurit nga tërmetet. Së fundmi, kemi një iniciativë per t'u vlerësuar nga...

Kellici: Ndihma dhe 21 dhoma hoteli ne dispozicion

Te rinj te FRPD kane mbledhur dhe shperndare ndihmat per familjet e goditura nga termeti. Postimi i Kellici: Sebashku me djemte e vajzat e FRPD Kruje...

FOTO/Këlliçi bën krahasimin: Ndërsa Basha lobon për negociatat, Rama në ekspozota...

Lideri demokrat prej disa ditësh dhe kohësh është duke zhvilluar takime me zyrtarë të huaj, tek të cilët kërkon mbështetje për negociatat dhe fatin...

“Skandali i radhës me ligjin për rininë”, Këlliçi reagon ashpër: Rama...

Kreu i Forumit Rinor të PD-së, Belind Këlliçi ka sjellë në vemendje një projektligj që është kaluar ne heshtje ditën e djeshme nga mazhoranca...

Këlliçi pas takimit me kreun e Forumit Rinor të CDU-së: Të...

Partia Demokrati priti dje në selinë e saj, Kryetarin e Forumit Rinor te CDU-se Tilman Kuban, i cili motivoi të rinjtë shqiptarë duke iu...