Tag: Belind kellici

Kellici: Rama e zgjat gjendjen e fatkeqesise qe te shtyp protestat

Kreu i FRPD, Belind Kellici ka reaguar sot pas tensioneve te Teatri Kombetar. Postimi i Kellicit: Edi Rama prandaj e zgjat gjendjen e fatkeqesise natyrore dhe...

A eshte i lidhur nguti per zgjedhjet ne Universitet me PPP...

Nga Belind Kellici Edi Rama vazhdon me cmendurine e tij per te mbajtur zgjedhje ne universitete pa studente e pa pedagoge! Ne fakt Edi Rama e...

FOTO/FRPD ndihma për banorët e Tiranës dhe Fushë Krujës

Kreu i FRPD-së Belind Këlliçi ka bërë publike sot nismën e organizatës që ai drejton, për të ndihmuar banorëte zonave në Tiranë dhe Fushë...

Këlliçi: Zhdukuni nga ekranet, mos bëni propagandë me panikun

Nga Belind Kellici Te perdoresh kete emergjence, friken, panikun e qytetareve nga ky virus qe po gjunjezon boten, per fushate, propagande personale, eshte turp, eshte...

Kellici per kongresin e Rames: Cdo 38 minuta largohet një i...

Kreu i FRPD, Belind Këlliçi, ka reaguar sot pas fjalimit te FRESH. Harroi të përmendë se çdo 38 minuta largohet një i ri nga...

FOTO/FRPD startoi protestat e opozitës, çfarë ndodhi tek Kryeministria: Sërish po...

29 vjet nga rrëzimi i bustit të diktatorit Enver Hoxha, moment që pasoi lëvizjen studentore, Forumi Rinor i Partisë Demokratike organizoi një protestë në...

VIDEO/Protestat e opozitës hapen nga të rinjtë, FRPD para Kryeministrisë

Sezoni i ri i protestave të opozitës duket se do të hapet nga të rinjtë. Forumi Rinor i Partisë Demokratike ka thirrur një protestë...

Këlliçi: Menaxhimi i fondeve? Me Ahmetaj ministër, mision i pamundur!

Mirënjohje pa kufi miqve dhe aleatëve të Shqipërisë, të cilët nuk na kanë braktisur kurrë. Kështu shprehet kryetari I FRPD, Belind Këlliçi pas përfundimit të...

Te rinjte demokrare, nje vend ne forumin studentor te Partive Popullore

Sot ishte një ditë shumë e rëndësishme për Forumin Rinor të Partisë Demokratike por dhe për çdo student shqiptar që aspiron Shqipërinë si Europa,...

VIDEO/ Këlliçi: Braçe dhe Bushi, mashtruesit legjendarë të rilindjes

Kreu i FRPD, Belind Këlliçi kanpostuar nje video ne lidhje me premtimet per termetin nga zv/ kryeministri Brace dhe kreu i bashkise se Krujes,...