Kellici: Rama e zgjat gjendjen e fatkeqesise qe te shtyp protestat

Ndaje

Kreu i FRPD, Belind Kellici ka reaguar sot pas tensioneve te Teatri Kombetar.

Postimi i Kellicit:

Edi Rama prandaj e zgjat gjendjen e fatkeqesise natyrore dhe vijon karantinon qytetaret cdo dite, qe te mund te shtypi cdo ze revolte e cdo pakenaqesi ose proteste. Ky eshte i vetmi politikan ne bote, qe edhe ne kohe pandemie, mendon cdo sekonde se si mund te vjedhe qytetaret e tij. Ky eshte nje kriminel i rrezikshem dhe nje fatkeqesi kombetare per ne, POOOR mos harroni dicka! Ka dhe me keq, eshte dhe nje moster tjeter me emrin Erion Veliaj, i paskrupullt, i pa moral, hajdut meskin, mashtrues kronik, i cili me urrejtjen e tij per kryeqytetin, po tenton te fshije cdo memorie te Tiranes, duke nisur nga vilat tradicionale perdhese, vilat me qerpic, shtepiat karakteristike Tiranase e deri tek enderra e tij, qe nuk do te realizohet kurre, shembja e Teatrit Kombetar!

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje