VIDEO/ Këlliçi: Braçe dhe Bushi, mashtruesit legjendarë të rilindjes

Ndaje

Kreu i FRPD, Belind Këlliçi kanpostuar nje video ne lidhje me premtimet per termetin nga zv/ kryeministri Brace dhe kreu i bashkise se Krujes, Bushi.

“Braçe dhe Bushi, mashtruesit legjendarë të rilindjes”, eshte perfundimi i Kellicit.

Braçe & Bushi janë mashtruesit e rradhës në #MashtrimetLegjendareTëRilindjes. Ata nuk kanë ndjerë asnjë pikë përgjegjsie ndaj banorëve të prekur nga tërmeti i 26 Nëntorit. Ndiqeni videon më poshtë:

Publiée par Belind Këlliçi sur Mercredi 12 février 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje