Tag: Belind kellici

Këlliçi në Bruksel, mesazhi nga PPE: Rruga e Shqipërisë në BE...

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi u takua në Bruksel me Presidentin e Partisë Popullore Europiane, Joseph Daul. Në këtë takim u...

Mbështetja nga YEPP, Këlliçi: Do rrëzojmë këtë model! Rinia do çojë...

Belind Këlliçi ka reaguar pas deklaratës së Organizatës së të Rinjve të Partisë Popullore Europiane të cilët shprehën shqetësimin e thellë për situatën politike...

FOTO/Belind Këlliçi-Ballës:A ishe ti garant i 3.3 milionë eurove

Kreu i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla në reagimin e tij ndaj akuzave të PD-së dhe Lulzim Bashës, nuk mohoi lidhjet mes tij dhe...

Kreu i FRPD Belind Këllici, sulm Ramës për akuzat ndaj Bashës

Keu u FRPD, Belind Këllici i ëhstë kthyer sot Edi Ramës me një sërë akuzash duke këshilluar kryeministrin se përralla me rusë nuk venit...

Kreu i FRPD, Belind Këlliçi takon kryeministrin e Austrisë Sebastian Kurz,...

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ka zhvilluar një takim me Kryeministrin e ri të Austrisë, Sebastian Kurz. Kurz e garantoi...

Belind Këlliçi: Demokratët janë të zgjuar, do të ringrihen

I ftuar në studion e Ora Neës, kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi u shpreh se demokratët mund të ringrihen por...

BELIND KËLLIÇI/ Neim Çili dhe marionetat e tij po përçajnë PD....

Të dashur miq, Kisha vendosur të hesht pas situatës tejet të vështirë që po kalon PD, familja jonë e madhe politike. Pas një humbjeje dërrmuese...