Tag: babai

Arrestohen në Rinas babë e bir, i vodhën 3 mijë euro...

Policia kufitare ka arrestuar babë e bir me akuzën se i kanë vjedhur një sasi prej 3 mijë eurosh dhe një shumë parash një...

FOTO/Këngëtarja e njohur shqiptare jep lajmin e hidhur, ndahet nga jeta...

Këngëtarja e njohur, Big Mama ka njoftuar në llogarinë në rrjetet sociale se është ndarë nga jeta njeriu më i shtrenjtë për të, babai. Me...

DETAJE/Një vit më parë u vra djali, sot tritol banesës në...

Një shpërthim me tritol ka ndodhur  në një banesë në Maqellarë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiqi. Nuk...

FOTO/Mbërrin në Itali Alvin Berisha, takohet me babain dhe motrën

Ka mbërritur në Romë 11 vjeçari Alvin Berisha, i cili u nxorr nga kampi ku mbahej prej kohësh. Mësohet se Alvin është takuar me të...

Afrim Berisha tregon bisedën me Alvin pas largimit nga kampi: Ishte...

Në një bisedë telefonike për News24, Afrim Berisha rrëfeu detaje nga operacioni i shpëtimit të Alvinit dhe falënderoi të gjithë ata që kanë ndihmuar...

Babai shpenzoi me prostituta paratë e dhuruara për kurim, vdes djali...

Mateus dhe gruaja e tij, Karine Rodrigues, kërkuan në mediat sociale në vitin 2018 për të mbledhur para për trajtimin e djalit të tyre...

LETRA/Flet sërish babai i 11-vjeçarit që ndodhet në Siri: Larg qoftë...

Babai i Alvi Berishës, 11-vjeçarit që ndodhet në Siri është në pritje që shteti shqiptar ta kthejë pranë familjes djalin e tij. Përmes një letre...

VIDEO/Babai shqiptar gjen djalin në kampin sirian me ndihmën e gazetarëve...

Një histori rrënqethëse ka mbërthyer prej disa ditësh shqiptarët kudo qè janë, ku protagonist është një vogëlush 6-vjeçar. Kjo ngjarje e rëndë  vë me...

VIDEO/Rrëzohet nga skena kur mëson sëmundjen e të atit, këngëtarja tregon...

Kënga e re që riktheu dhe Flori Mumajesin, "Jetën tënde", e kënduar nga Shkurte Gashi dhe Bruno do të kishte ardhur më herët, por...

Detaje nga krimi në Klos, vëllai vret të vëllanë, nipin dhe...

Rëndohet bilanci në ngjarjen e rëndë të ndodhur në Klos. Sherri për  pronat ka përfshirë një familje ne Xiber te Klosit, kete te marte,...