Tag: babai

DENONCIMI & DOKUMENTI/ Babai i Saimir Tahirit, larje parash dhe evazion...

Babai i Saimir Tahirit, Bashkim Tahiri akuzohet se ka bërë pastrim parash dhe evazion fiskal. Ish-kryeministri Sali Berisha, ka bërë publik mesazhin e “qytetarit dixhital”,...

DETAJE/ Fier, djali “bën detektivin”, gjen babanë “e zhdukur” i cili...

Një djalë nga Fieri ka gjetur babanë e tij, i cili ishte zhdukur prej një muaji. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”, banorët e pallatit...

Babai i Orestit “i del për zot” 863 mijë eurove

Orest Sota gjendet në moment kritik, pasi ka mohuar se 863 mijë eurot janë të Saimir Tahirit dhe opozita ka publikuar fakte që e...

Mashtrimi prej 60 mln lekësh, flet babai i Barush Ahmetaj

Babai i 30-vjeçarit, Ismet Ahmetaj ka reaguar pas publikimit ne media të historise së mashtrimit. Ai shorehet se djali i tij është në një...

Maliq, abuzoi me vajzën 5 vjeçare, gjykata lë në burg babain...

Gjykata e Korçës ka lënë në burg 36-vjeçarin Edison Shuli, pasi u kallëzua nga bashkëshortja e tij se abuzonte në mënyrë të përsëritur me...