VIDEO/Moderatorja e njohur humb personin më të dashur, mesazhi i saj i preku të gjithë

Ndaje

Babai i Dojnës ka humbur përpara kohe betejën me jetën dhe lajmin e ka bërë vetë të ditur moderatorja me anë të një video ku shkruan edhe fjalët më të ndjera për të shtrenjtin e saj.

Postimin në “Instagram” Dojna e ka shoqëruar edhe me video, ku ndan disa nga momentet më të dashura me babanë e saj.

“Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jetën me një kupë! Për ata që njohën Bujarin e Interpolit, ky është Babi i familjes. P.s : Ti e di, gjithmonë bashke, gjithmonë një shpirt për katër”, thuhet në postimin e Dojnës.

Ngushëllime Dojna dhe të gjithë familjarët!

//DRONI.al/

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje