Tag: atentati

Gazetari nxjerr detajet: Viktima kërkohej nga policia, kamerat janë hequr me...

Gazetari Flamur Vezaj në një postim në rrjetet sociale ka bërë publike disa detaje që lidhen direkt me policinë në ngjarjen e djeshme në...

Atentati në Tiranë, kush është i plagosuri Ervis Martinaj,i dënuar për...

Viktima e atentatit në Tiranë ishte truproja e biznesmenit, por ka dyshime të forta se në fakt shenjestra e gjithë sulmit ka qenë Ervis...

DETAJE/Gjendet një motor i braktisur, dyshohet se u përdor në atentatin...

Është sekuestruar në ambientet e Kopshtit Botanik një motor i cili dyshohet se ka lidhje me vrasjen e ndodhur mbrëmë në zonën e ish-Bllokut. Edhe...

Situata e rëndë e krimit, reagon deputeti: Duhet mbledhur Këshilli i...

Partia Demokratike me anë të deputeti Xhemal Gjunkshi, i cili është dhe Anëtari  Komisionit të Sigurisë Kombëtare, ka reaguar për ngjarjen e ndodhur dje...

Atentati në Tiranë, një i plagosur tjetër paraqitet në spital, zbardhet...

Mësohen detaje të reja nga atentati me armë zjarri  në zonën e ish-bllokut ku një person mbeti i vdekur, ndërsa dy të tjerë u...

Atentati në Tiranë, Doda ngre alarmin: Nuk ka siguri për jetën,...

Ngjarja e rëndë ndodhur mbrëmjen e së enjtjes në Tiranë i mori jetën një personi dhe la të plagosur dy të tjerë, ngjarje e...

Atentati në ‘Bllok’ me një të vrarë, prokuroria ngre grupin e...

Mbrëmjen e djeshme kryeqyteti u trondit nga atentati ku mbetën të plagosur dy persona dhe u vra një tjetër. Mbrëmjen e  së të enjtes në...

Mes të arrestuarëve ish-kampioni i boksit, objektivi i vërtetë i atentatit...

Mes të arrestuarëve në Shkodër, gjatë aksionit të policisë dhe forcave RENEA është dhe një dhe ish-kampion i boksit Astmer Bilali, 29 vjeç, lindur e...

Sulmi me armë në Kinostudio/ Nëna e dy vëllezërve të plagosur:...

Informacione të reja vijne nga atentati i trefishtë i ndodhur natën e 27 Qershorit në Kinostudio, në Tiranë. Nga banorët u tha se u...

Atentati kundër Tom Doshit, kush është iniciatori i kësaj sajese

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar sot dënimin me nga një vit burg për deputetin Tom Doshi, ish-deputetin Mark Frroku dhe Durim Bamin, ne akuze...