Tag: arrestohet

Me armë dhe thika, pas informacioneve policia arreston 51-vjeçarin

Një 51 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Divjakës nën akuzën e mbajtjes së armëve pa leje. Autoritetet arrestuan shtetasin me iniciale N.P.,...

LAJM I FUNDIT/Kapet pranë selisë së PS Vladimir Gjuta, arrestohet pesë...

Është shoqëruar sërish në Policinë e Tiranës Vladimir Gjuta. Shoqërimi i tij është bërë pranë selisë së Partisë Socialiste, në Tiranë. Ngjarja sapo ka ndodhur,...

EMRI/I dënuar me 11 vite burg dhe në arrati, policia e...

Një tjetër person i shpallur ne kerkim eshte arrestuar mesditen e sotme. Sipas burimeve zyrtare, 50-vjeçari ishte i shpallur në kërkim për “Mashtrim të...

VIDEO/‘Mbylle se të thera’ dhunonte në mënyrë ç’njerëzore vajzën e saj,...

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës dhunën “kafshërore” ndaj një vajze të mitur nga nëna e saj. Disa video të mbërritura në emisionin...

33-vjeçari kapet me kallashnikov, po futej brenda një restoranti në Durrës

Një 33-vjeçar nga Kavaja është arrestuar nga policia, pasi u kap në lagjen 13 të Durrësit teksa futej në një restorant duke mbajtur një...

VIDEO/Vodhi ndihmat për banorët, polici i arrestuar burri i kryetares së...

Ka patur denoncime të shumta pergjate dy ditëve, se ka abuzime të shumta lidhur me ndihmat dhe pakot që vijnë për të prekurit nga...

DETAJE/Kapet i shumëkërkuari nga Italia, burri nga Durrësi pjesë e organizatës...

Një tjetër i kërkuar nga drejtësia italiane bie në prangat e Policisë së Durrësit. Finalizohet operacioni “Ekstradimi”, zhvilluar nga Sektori për Hetimin e Narkotikëve...

EMRI/Kapet biznesmeni shkodran që po arratisej, ja për çfarë akuzohet

Arrestohet në Muriqan pronari i punishtes që prodhonte produkte ushqimore në kundërshtim me ligjin. 61-vjeçari Gëzim Bala, banues në lagjen “Ahmet Haxhija” në Shkodër,...

“1 milion euro për një dimër pas grabitjeve të vilave”, zbulohet...

Policia italiane arrestoi një grup shqiptarësh të përfshirë në vjedhjen dhe plaçkitjen e vilave në Italinë qendrore dhe veriore. Gjashtë shqiptarë përfunduan në pranga,...

Aksidenti fatal, arrestohet shoferi që aksidentoi për vdekje 17-vjeçarin në Sauk

Policia e Tiranës ka arrestuar drejtuesin e mjetit pak orë pas aksidentit të rëndë që i mori jetën një 17-vjeçari në Sauk. Bëhet fjalë...