Tag: arrestohet

I dënuari theu ‘arrestin shtëpiak’ për të bërë xhiro, kanos me...

Një 46-vjeçar në Mirditë është vënë në prangat e policisë pasi ka thyer masën e sigurisë "Arrest në shtëpi". Shtetasi L. V u kap duke...

Vdes naftëtari gjatë punës, vihet në pranga shefi i sektorit në...

Policia e Beratit ka njoftuar arrestimin e nje personi me rendesi te larte në Kuçovë. Sipas njoftimit zyrtar, bëhet fjalë për shefin e sektorit...

Shiste drogë në kohë karantine, arrestohet i riu në Vlorë

Policia e Vlorës ka goditur një rast të shpërndarjes së kokainës, duke arrestuar një 32-vjecar. Edhe pse Shqipëria është në kohë karantinimi për shkak të...

Guxoi të raportonte mbi gjendjen e spitalit ku trajtohen të sëmurët...

Gazetarja e portalit Nova.rs, Ana Lalic, është arrestuar të mërkurën nga policia nën akuzën e përhapjes së panikut. Lalic raportoi kushtet skandaloze në spitalin...

VIDEO/Parandalohet vjedhja në Tiranë, policia gjen armën poshtë krevatit të autorëve...

2 persona jane arrestuar nga policia, pasi tentuan të vidhnin në një banesë. Burime zyrtare bejne me dije se gjatë operacionit, në banesën me qira...

Pirateri televizive, 37-vjeçarit në Pogradec i sekuestrohen mijëra euro dhe lekë...

Policia e Pogradecit finalizoi operacionin e koduar “Pirateria”, duke sekuestruar një sasi të konsiderueshme lekësh dhe valute, ndërsa është vënë në pranga një 37-vjeçar. Sipas...

Arrestohet avokati në Fier, fuste në kurth qytetarët për të përfituar...

Arrestohet një person me profesion avokat në qytetin e Fierit.  Avokati i ndaluar është K. Xh., 30 vjeç, banues në Fier. Ai ishte i shpallur...

Stolat e thyer në “Air Albania”, arrestohet 19-vjeçari nga Tirana

Policia ka arrestuar nje tjeter person  për shkatërrim të pronës dhe prishje të qetësisë publike. Arrestimi erdhi pas ngjarjes ku u shkaterrouan stolat e stadiumit...

Me armë dhe thika, pas informacioneve policia arreston 51-vjeçarin

Një 51 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Divjakës nën akuzën e mbajtjes së armëve pa leje. Autoritetet arrestuan shtetasin me iniciale N.P.,...

LAJM I FUNDIT/Kapet pranë selisë së PS Vladimir Gjuta, arrestohet pesë...

Është shoqëruar sërish në Policinë e Tiranës Vladimir Gjuta. Shoqërimi i tij është bërë pranë selisë së Partisë Socialiste, në Tiranë. Ngjarja sapo ka ndodhur,...