Kronika

#ONTOP

#ROZE

U bekuan me një djalë, moderatorja e njohur tregon eksperiencën e...

Më në fund pritjes së ëmbël i erdhi fundi, moderatorja e njohur Klea Huta ka lindur fëmijën e saj të parë ditën e sotme. Me...

Horoskopi, 4 Qershor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ju pret një ditë pozitive për ndjenjat, ku mund të merrni diçka më shumë. Mund të keni dëshirë për diskutime dhe ndryshime. Po ashtu,...

Një peticion kundër Dua Lipës, Izraeli ndalon këngët e artistes

Një peticion po bën thirrje që këngët nga  Dua Lipa të ndalohen set transmetuari në Army Radio dhe Galgalatz, pasi këngëtarja ndau në llogarinë...

FOTO/Reperja e njohur shqiptare bëri lëmsh median e huaj, imazhet që...

Gazeta e njohur, “Daily Mail” i ka kushtuar nje artikull reperit të famshëm, Tyga, i cili ishte i pranishëm në protestat në Amerikë. Por ajo...

Aktori i njohur e këshilloi ta merrte shtruar, vajza e tij...

Cifti i njohur Ardit Roshi dhe vajza e Agim  Bajkos nuk jane me bashke dhe kane vendosur te ndahen, dhe pse lidhja e tyre...