Infektohet me Covid-19 kryebashkiaku i Librazhdit

Infektohet me Covid-19 kryebashkiaku i Librazhdit Kastriot Gurra.

Mesohet se kryebashkiaku ndodhet në banesën e tij nga ku po vijon drejtimin e punës së bashkisë.

Nga java e ardhshme në Shqipëri mbajtja e maskave do të jetë e detyrueshme kudo. Policia e shtetit dhe policia bashkiake do të zbatojë dhe vendosë gjoba nëse qytetarët nuk do e mbajnë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje