EMRI/U infektua nga COVID-19, ndërron jetë gazetari dhe komentatori sportiv

0Shares
0

Një gazetar dhe komentator sportiv i qytetit të Fierit, Mikel Mbriçaj ka ndërruar jetë prej COVID-19.

Mbriçaj ushtronte profesionin e tij në Fier dhe është shuar në moshën 62-vjecare pikërisht pasi u infektua nga virusi.

Ai ishte i angazhuar në fushën e sportit dhe i mirënjohur nga komuniteti fierak teksa nuk kanë munguar as mesazhet e ngushëllimi nga miqtë e tij të afërt apo ata që e njihnin.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje