Tag: gazetari

EMRI/Juventus merr në skuadër talentin shqiptar, firmos për tre vite

Juventus kthen syte nga futbollistet e rinj shqiptare qe premtojne nje te ardhme te sukseshme. Ka të reja për një futbollist tjetër, të ri,...

Gazetari zbulon detaje për policin që ngacmoi vajzën në rrugë: Ka...

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar zhvillimet e ditëve të fundit me policinë e shtetit, ku jo me pak se disa dite nje polic, terhoqi...

Konfirmohet gazetari i parë i infektuar nga virusi në Shqipëri

Një gazetar në Shqipëri është prekur nga COVID 19 në Shqipëri. Lajmi është konfirmuar zyrtarisht nga drejtoresha e ISHP, Albana Fico në përgjigje të...

KOMENT/Uniteti përballë pandemisë, si freskore për regjimin

Nga Ilir Nikolla Lidhja e pandemisë me respektimin e lirive të njeriut po shqyrtohet thellësisht edhe në Perëndim, por po kalon pa komente të veçanta...

FOTO/Gazetarin e rrahën në mes të lokalit, policia jep detajet për...

Mbrëmë në një lokal në Prishtine është rrahur gazetari i njohur i Radio Televizionit të Kosovës, Alin Ahmeti. Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh...

“Të jeni të sigurt që s’do iu falim”, Artan Hoxha kërcënohet...

Gazetari Artan Hoxha mbremjen e djeshme zbuloi në sy të kryeministrit Edi Rama, një kërcënim me jetë qe mori, ndërkohë që autorët e këtij...

Thellohet skandali për lirimin e Dokles, gazetari zbulon detaje: ”Ben Qimja”...

Lirimi i Endrit Dokles pak ditë më parë nga burgu, bëri bujë dhe pse ende nuk dihet plotesisht shkaku i lirimit. Gazetari Flamur Vezaj, zbulon...

Gazetari: Kam një video ku shihet një kryetar bashkie duke pirë...

Pak javë më parë, në emisionin Opinion gazetari Artan Hoxha deklaroi se dispononte një video për një kryetar bashkie. Këtë të hënë, emisioni Opinion...

Vrasja e gazetarit brenda Konsullatës, 5 persona dënohen me vdekje, të...

Pesë persona do të ekzekutohen, tre të tjerë do të burgosen për 24 vjet dhe tre u shpëtuan akuzave sipas një deklarate të lexuar...

DENONCIMI/Pronari shet apartamentet e dëmtuar nga tërmeti: Ulje 10 mijë euro,...

Disa persona janë duke përfituar nga situata e krijuar me termetet, ku nje pjesë e madhe e qytetareve kane mbetur pa banesa pas dëmeve...