Tag: gazetari

“Të jeni të sigurt që s’do iu falim”, Artan Hoxha kërcënohet...

Gazetari Artan Hoxha mbremjen e djeshme zbuloi në sy të kryeministrit Edi Rama, një kërcënim me jetë qe mori, ndërkohë që autorët e këtij...

Thellohet skandali për lirimin e Dokles, gazetari zbulon detaje: ”Ben Qimja”...

Lirimi i Endrit Dokles pak ditë më parë nga burgu, bëri bujë dhe pse ende nuk dihet plotesisht shkaku i lirimit. Gazetari Flamur Vezaj, zbulon...

Gazetari: Kam një video ku shihet një kryetar bashkie duke pirë...

Pak javë më parë, në emisionin Opinion gazetari Artan Hoxha deklaroi se dispononte një video për një kryetar bashkie. Këtë të hënë, emisioni Opinion...

Vrasja e gazetarit brenda Konsullatës, 5 persona dënohen me vdekje, të...

Pesë persona do të ekzekutohen, tre të tjerë do të burgosen për 24 vjet dhe tre u shpëtuan akuzave sipas një deklarate të lexuar...

DENONCIMI/Pronari shet apartamentet e dëmtuar nga tërmeti: Ulje 10 mijë euro,...

Disa persona janë duke përfituar nga situata e krijuar me termetet, ku nje pjesë e madhe e qytetareve kane mbetur pa banesa pas dëmeve...

Shkolla “Emin Duraku” në kryeqytet me dëmtime serioze, gazetari indinjohet: Si...

Edhe pse e rikonstruktuar viteve të fundit, shkolla "Emin Duraku" në kryeqytet eshte shpallur jofunksionale dhe me probleme pas tërmetit të 26-Nëntorit. Gazetari Edi Oga...

FOTO/Dëmtohet dhe banesa e gazetarit të njohur, dalin tullat pas krisjeve...

Mes banesave të dëmtuara nga tërmeti i fortë që tronditi Shqipërinë një ditë më parë është edhe ajo e Bashkim Hoxhës, gazetarit të emisionit...

Detajet mbi Redjan Rrajën, gazetari tregon kur nisi fuqizimi i tij:...

Katër ditë pas sulmit me armë ndaj makinës ku gjendej prokurori Arjan Ndoja, miku i tij Pëllumb Muharremi dhe shoferi i prokurorit, Andi Maloku,...

“Skuadra me 5 persona, skena e njëjtë me të Santiago Malkos”...

Janë gazetarët tè cilët duke qene dhe afer grupit të hetimeve, japin herë pas here detaje nga pistat e hetimit dhe ku policia po...

Gazetari tregon detaje: Një eksponenti të krimit pasi u vra iu...

Gazetari Spartak Koka, teksa po fliste në emisionin "Opinion", tregoi se disa njerëz të botës së krimit janë pajisur edhe me dokumente shtetërore. Një këta...