Vetëm në një video, ish-deputeti sjell dështimet e qeverisë në shëndetësi

Ndaje

Ish-deputeti Bardh Spahia publikon videon, ne te cilen rreshton dështimet e Edi Ramës sipas tij në shëndetësi.

Ai e cileson si një dështim gjigand që kushton jetë dhe rrjep xhepat e shqiptareve.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2703173146676735&id=100009522289777

Shqipëria e fundit, sërish e fundit dhe vetëm e fundit me Edi Ramën. Shëndetësia është në pikën e saj më të ulët, e keqfinancuar për t’u shërbyer qytetarëve, sepse qeveria po paguan miliona euro për koncesionet korruptive. Shëndetësia e Edi Ramës është më keq se të gjithë në rajon. Një dështim gjigand që kushton jetë, rrjep xhepat e qytetarëve, largon mjekët dhe infermierët”,-shkruan ish-deputeti.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje