Tag: shendetsia

Vetëm në një video, ish-deputeti sjell dështimet e qeverisë në shëndetësi

Ish-deputeti Bardh Spahia publikon videon, ne te cilen rreshton dështimet e Edi Ramës sipas tij në shëndetësi. Ai e cileson si një dështim gjigand që...

“SPAK ka në dorë kallëzimin penal të PD”, Ish-deputeti: Të përgjigjen...

Pasi PD dorezoi ne SPAK nje padi te ngritur me 7 akuza ne total, ku perfshihen emra te njohur si ministrja e shendetsise, ish-ministri...

DENONCIMI/Ministrja e Ramës nis fushatën, presion punonjësve të spitalit me testime

Një qytetar i ka shkruar ish-kryeministrit Berisha në Facebook, ku zbulon se ministrja e Shëndetsisë po zhvillon një test për punonjësit e spitaleve me...

Deputetja nxjerr foton nga spitali: Një fakt i tillë nuk ka...

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri ka sjellë të tjera fakte që tregojnë se shëndetësia në Shqipëri është problematike dhe një nga sektorët më...