Tag: tritan Shehu

Vaksina e Gripit/Ish-deputeti ngre pyetje për qeverinë: Kush e ka prodhuar?!...

Ish-Ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu ka ngritur një seri pyetjesh mbi “vaksinën falas të gripit” që Ministria e Shëndetësisë njoftoi se ka filluar të...

COVID/Shehu tregon realitetin: Rama na katandisi pa buxhet, në sëmundshmëri e...

Ish-deputeti i PD-së Tritan Shehu me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Rama e ka katandisur vendin pa buxhet për shkak të...

Vetëm në një video, ish-deputeti sjell dështimet e qeverisë në shëndetësi

Ish-deputeti Bardh Spahia publikon videon, ne te cilen rreshton dështimet e Edi Ramës sipas tij në shëndetësi. Ai e cileson si një dështim gjigand që...

‘Shëndetësia: Paguaj ose vdis, ja çmimet e urgjencave të rënda që...

Ne nje reagim te fundit ne rrjetet sociale, ish ministri i Shendetesise, Tritan Shehu tregon gjendjen reale te sistemit tone shendetesor, te cilin ai...

“Virusi jashtë kontrollit”, Shehu: 8 propozime për rrugëdaljen

Ne nje reagim të fundit në rrjetet sociale, Tritan Shehu shkruan se gjëndja në vend eshte jashte kontrollit. Duke i adresuar pergjegjesi kryeministrit, Shehu shkruan...

PD ultimatum Ramës: Të përgjigjet nëse përdoren materiale të pa çertifikuara...

Ish-deputeti Tritan Shehu ka nje reagim dhe nje pyetje drejtuar kryeministrit Edi Rama, sa i takon debatit qe ka shperthyer lidhur me certifikimin e...

“Rama fut Shqipërinë sërish në izolim”, ish deputeti reagon ashpër pas...

Nepermjet nje draft liste, Bashkimi Evropian shprehet nuk do të hapë kufijtë e jashtëm për shtetasit e shumicës së vendeve të Ballkanit Perëndimor, pas 1...

Ish-deputeti zbulon ‘strategjinë’ e qeverisë që nga fillimi i epidemisë: Mos...

Ish-deputeti Tritan Shehu ka zbuluar strategjine e autoriteteve shendetesore  per zbulimin e rasteve te reja me koronavirus. Sipas tij, qeveria dhe ministria  qe ne...

“Deklarata bombë”, Ish-deputeti për ri infektimin e mjekut: Tani do të...

Tritan Shehu eshte ndalur sot tek rasti i riinfektimit te nje mjeku me koronavirus, çka per te eshte nje lajm “bombe” qe nuk duhet...

FOTO/ Pse nuk e perballon Tirana liridaljen e Rames

Miopia qeverisese po i nxjerr qytetaret ne grupe duke rrezikuar rende, terheq vemendjen ish deputeti dhebosh mijostrini Shendetesise, Tritan Shehu. Postimi i Shehut: Pamjet e sotme...