Tag: tritan Shehu

“Rama fut Shqipërinë sërish në izolim”, ish deputeti reagon ashpër pas...

Nepermjet nje draft liste, Bashkimi Evropian shprehet nuk do të hapë kufijtë e jashtëm për shtetasit e shumicës së vendeve të Ballkanit Perëndimor, pas 1...

Ish-deputeti zbulon ‘strategjinë’ e qeverisë që nga fillimi i epidemisë: Mos...

Ish-deputeti Tritan Shehu ka zbuluar strategjine e autoriteteve shendetesore  per zbulimin e rasteve te reja me koronavirus. Sipas tij, qeveria dhe ministria  qe ne...

“Deklarata bombë”, Ish-deputeti për ri infektimin e mjekut: Tani do të...

Tritan Shehu eshte ndalur sot tek rasti i riinfektimit te nje mjeku me koronavirus, çka per te eshte nje lajm “bombe” qe nuk duhet...

FOTO/ Pse nuk e perballon Tirana liridaljen e Rames

Miopia qeverisese po i nxjerr qytetaret ne grupe duke rrezikuar rende, terheq vemendjen ish deputeti dhebosh mijostrini Shendetesise, Tritan Shehu. Postimi i Shehut: Pamjet e sotme...

“Mos vazhdoni të gaboni”, Ish-deputeti: T’iu krijohet mundësia qytetarëve të përfitojnë...

Tritan Shehu ka reaguar se fundmi ne rrjetet sociale, duke u ndalur tek ajo që qeveria sipas tij po ben gabim. Shehu propozon që hapesirat...

Rastet shtohen me nje kurbe te “cuditeshme”

Nga Tritan Shehu Rastet shtohen me nje kurbe te “cuditeshme”, Ministria nuk shqetesohet!! Sic u komunikua sot, kemi nje shtim te ndjeshem te rasteve duke...

Ja si po vepron Greqia këto ditë për të parandaluar koronavirusin,...

Ish-deputeti Tritan Shehu i eshte referuar nje materiali zyrtar lidhur me veprimet qe Greqi po ndermerr sa i takon ndalimit te perhapjes se koronavirusit. Keto...

“Përgëzime për mjekët e spitalit të Sanatoriumit”, Ish-deputeti flet hapur: Pse...

Tritan Shehu ka reaguar pas lajmit të mirë, se nje paciente e cila qendronte prej ditesh e intubuar ne spitalin e Sanatoriumit, ia ka...

‘Mos spekulloni, nuk jemi në luftë, jemi vetëm përballë një epidemie’

Ish-deputeti Tritan Shehu permes nje shkrimi në rrjetet sociale, është përpjekur të qetësoje publikun shqiptar lidhur me ato çfarë dëgjojnë në çdo ditë sa...

Ish-deputeti: Kush dhe si i bëri listat e shqiptarëve për në...

Tritan Shehu, ekspert nga radhet e PD, ka ngritur shqetesimin sot për mijëra qytetarë shqiptarë që kanë mbetur rrugëve të botës. Qeveria njoftoi disa...