Pas 10 vitesh, këngëtares shqiptare i vjedhin “Facebook-un”

Pre e hakerave ka rene dhe diva e muzikes shqiptare, Aurela Gaçe.  Gaçe ka njoftuar se i kanë vjedhur faqen e saj në “Facebook”.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, teksa falenderon të gjithë fansat e saj të rrjetit social, të cilët e ndjekin prej 10-vitesh.

View this post on Instagram

A post shared by LENTO LENTO #NEWSONG (@aurelagaceofficial) on

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje