Tag: aurela gace

Pas 10 vitesh, këngëtares shqiptare i vjedhin “Facebook-un”

Pre e hakerave ka rene dhe diva e muzikes shqiptare, Aurela Gaçe.  Gaçe ka njoftuar se i kanë vjedhur faqen e saj në “Facebook”. Lajmin...

Aurela Gaçe rrëmben një trofe të rëndësishëm në Ulqin: Është meritë...

Artistja e njohur e publikut shqiptar, Aurela Gaçe ka fituar edicionin e 17-të festivalit ‘Netët e Klipit Shqiptar’, i cili u mbajt në Ulqin...

Incidenti i papritur me makinën, këngëtarja ndan foton me ndjekësit

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe është treguar gjithmonë transparente me ndjekësit e saj. Kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit...

VIDEO/Aurela Gaçe tregon rezervat ndaj gazetarëve: Kemi halle më të mëdha...

Aurela Gaçe u është drejtuar sot të gjitha mediave që i kërkonin një prononcim gjatë periudhës kur ajo ishte e izoluar për 2 javë...

FOTO/Kështu zgjedh ta urojë veten për 45-vjetor Aurela Gaçe

Këngëtarja e mirënjohur Aurela Gaçe ka njoftuar permes një mesazhi inspirues se sot feston ditëlindjen e saj të 45-të. Mes stërvitjes dhe me doreza në...

FOTO/Pas zënkës që “i ndau” prej kohësh, Aurela Gaçe rikthehet në...

Vëllezërit Prifti i janë kthyer miqësisë me Aurela Gaçen, dhe pse kishin kohë që nuk flisnin me njëri-tjetrin. Në një foto të publikuar në...

Albumi i ri i Tunës, Aurela i ka dy fjalë për...

Altuna Sejdiu prej disa ditësh është ne qendër të vemendjes për shkak të albumit të saj të ri, këngët e të cilës janë padyshim...

Aurela Gaçe në zi, humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’ lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të njeriut të...

‘Pordhacë bosh’, Aurelës i ka ardhur në majë të hundës me...

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe gjithmonë njihet për sinqeritetin e saj ndërsa nuk heziton të thumbojë, pavarësisht se nuk përmend emra. Dhe këtë herë ajo...

‘Këto shoqatat e shumëpërfolura, pse nuk bëjnë zë?’, Aurela reagon ashpër...

Ngjarjet e fundit kanë tronditur opinionin publik dhe jo vetëm.  Dy skandalet e përdhunimit në Shqipëri dhe Kosovë kanë ndezur reagime të forta ku...