VIDEO/Aurela Gaçe tregon rezervat ndaj gazetarëve: Kemi halle më të mëdha se këto…

Ndaje

Aurela Gaçe u është drejtuar sot të gjitha mediave që i kërkonin një prononcim gjatë periudhës kur ajo ishte e izoluar për 2 javë dhe nuk mund të takonte dot as dy vajzat e saj.

Këngëtarja shqiptare shprehet në një postim të fundit në Instagram, se ka pasur shumë kërkesa nga miq gazetarë që dëshironin ta kishin në programin e tyre, por shprehet se ishin tepër fyese për të.

Me elementarja, pyesim nje here si je, pastaj kerkojme mbushësa programesh! Kuptohej nga kerkesa se as nuk me ndjekin e as kishin dijeni per asgje nga ato qe shkruaja ketu. thjeshte, na trego si po ja kalon. Nejse. Se kemi halle me te medha se keto”,-shprehet Aurela duke treguar detaje tanime se çfarë eshte me e rëndësishme për të sesa të japë intervista.

POSTIMI I PLOTE

dy ditet e para,mora kerkesa nga miq gazetare e …i falenderoj qe me kuptuan por, pastaj ishte fyese cdo kerkese ! Me elementarja, pyesim nje here si je, pastaj kerkojme mbushësa programesh😔! Kuptohej nga kerkesa se as nuk me ndjekin e as kishin dijeni per asgje nga ato qe shkruaja ketu. thjeshte, na trego si po ja kalon 😂😂😂😂. Nejse. Se kemi halle me te medha se keto …repost from @blitz.al

Per @aurelagaceofficial keto dite nuk kane qene te lehta pasi ndryshe nga ne qe ndodhemi me familjaret tane ajo u vetizolua larg tyre per 14 dite dhe prej dy ditesh eshte ribashkuar me ta. Padiskutim tani eshte pak me e qete, pasi ka ne krah ata qe do me shume por per te nuk ishte e lehte. Aurela tashme po kalon kohe me familjen, po luan me vajzat, ben palester ne shtepi dhe ashtu sic e thote ne video, vuri laps ne sy e shume shpejt do ju shoqeroje duke kenduar sic ajo di te beje.😊 Aurela ka ndermarre dhe nje tjeter veprim, mjaft domethenes! Ndiqni me kujdes videon e pare dhe me siguri ne fund do te ndiheni me mire.

Ps: @aurelagaceofficial eshte nje nga mikeshat me te dashura te Blitz.al ndaj dhe e vleresojme shume faktin qe pavaresisht gjendjes shpirterore zgjodhi te ndante me te gjithe ne kete moment nga dita e saj.——- @arberhajdari @fundjavendryshe neser pak gje nga une ,por sigurisht ne jemi ketu per me gjate, e do te vazhdojme,te gjithe bashke.
Te 👏👏👏per cfare jeni duke bere si staf. faleminderit @labinotsgash ❤qe ishe i pari qe me kuptove. @rudinamagjistari gjithmone, gjithashtu❤

https://www.instagram.com/tv/B-X4iHOAgEn/?utm_source=ig_embed

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje