FOTO/Pas zënkës që “i ndau” prej kohësh, Aurela Gaçe rikthehet në skenë me vëllezërit korçarë

Ndaje

Vëllezërit Prifti i janë kthyer miqësisë me Aurela Gaçen, dhe pse kishin kohë që nuk flisnin me njëri-tjetrin. Në një foto të publikuar në rrjetet sociale nga Stefi Prifti, bëhet me dije se të tre tashmë janë ribashkuar për të përformuar bashkë në një nga clubet e kryeqytetit.

Kaubojsat dhe zonja,”– shkruan Stefi krahas fotos ku të tre janë mjaft të buzëqeshur.

Ishte Stefi Prifti ai që i fuar në “Ftesë në 5” tregoi se me Aurelën ishin ‘prishur’ pasi vetë këngëtari kishte dëgjuar një telefonatë me viva-voce që Aurela po bënte me ortakun tjetër të tyrin, gjë që s’duhej të kishte ndodhur.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje