VIDEO/Kënga “Të ka lali xhan” çmend reperen me famë botërore

Ndaje

Reperja e njohur Cardi B ka realizuar një video live në Instagram, në të cilën është shfaqur duke dëgjuar një ndër këngët shqiptare më të klikuara ne bote.

Bëhet fjalë për super hitin “Të ka lali shpirt” të Silva Gunbardhit dhe Mandit, këngë e cila u publikua 7 vite më parë dhe tejkaloi çdo parashikim, duke numëruar më shumë se 500 milion klikime në Youtube.

View this post on Instagram

Love you @iamcardib ❤️

A post shared by Silva Gunbardhi (@silvagunbardhi) on

Ka qenë vetë këngëtarja Gunbardhi, e cila ka publikuar videon e reperes amerikane, teksa argëtohej me këngën e saj, krahas së cilës shkruan: “Të dua Cardi B”.

/DRONI.al/

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje