FOTOLAJM/Lind fëmija “me këmishë” në maternitetin e Tiranës

Ndaje

Një fëmijë në një nga materintetet e Tiranës, ka lindur  i mbështjellë me qese amniotike, që ndryshe në gjuhën popullore “i lindur me këmishë”.

Gjinekologia Anika Dokle ka postuar ditën e djeshme një foto të një fëmije, e cila ka lindur me këmishë në spitalin Koço Gliozheni.

“Bebush me këmishë”, shkruan doktoresha.

Bebush me këmishë. ❤

Publiée par Anika N. Dokle sur Mercredi 8 juillet 2020

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje