Tag: lindja

FOTO/Pamjet që mrekulluan rrjetin, foshnja e sapolindur në Tiranë pozicionet për...

Gjinekologia Anika Dokle, ka nxjerre disa foto, qe kanë bërë xhiron në rrjet gjate gjithe dites se djeshme. Në to shfaqet një foshnjë e...

VENDIMI/Rama afron vendin me Lindjen, hiqen vizat me Arabinë Saudite

Shqipëria ka hequr vizat me Arabinë Saudite pas një vendimi të Këshillit të Ministrave, të firmosur këtë të mërkurë jo nga Rama, për shkak...

FOTO/Bebi mbretëror po vjen, ambulanca vendoset pranë ndërtesës

Meghan Markle po pritet të lindë nga çasti në çast. Së fundmi, mediat angleze shkruajnë se dhe ambulanca ka mbërritur pranë shtëpisë në Frogmore. Spekulimet...