U bekuan me një djalë, moderatorja e njohur tregon eksperiencën e lindjes: Nuk kam fjalë për trajtimin

0Shares
0

Më në fund pritjes së ëmbël i erdhi fundi, moderatorja e njohur Klea Huta ka lindur fëmijën e saj të parë ditën e sotme.

Me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, Klea ka postuar një foto të fëmijës, të cilin e kanë quajtur Krid. Nuk na mbetet gjë tjetër veç se t’i urojmë Klean dhe Elgidin për fëmijën e tyre.

“Si perfundim une linda sic doja vete, ne menyre natyrale me epidural dhe eshte eksperienca me e bukur e jetes time. Linda me Dr. Helidon Klosin dhe Mami Shpresen te cilet kane bere nje pune te mrekullueshme, te persosur, duke u kujdesur deri ne momentin e fundit me nje perkushtim te jashtezakonshem. Nuk kam fjale per trajtimin dhe kujdesin qe kane treguar. Mirenjohese pafund te gjitheve qe me keni qendruar prane, miqve te mi me te ngushte, njerezve te afert, familja ime dhe kedo qe eshte interesuar gjate gjithe kesaj periudhe. E pac jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty 🙏🏻 zot faleminderit Por mbi te gjitha faleminderit ty Elgit Doda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston.”shkruan Klea në postimin e saj.

https://www.instagram.com/p/CBA4WK-JIr0/

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje