FOTO/Pamjet që mrekulluan rrjetin, foshnja e sapolindur në Tiranë pozicionet për selfie

Ndaje

Gjinekologia Anika Dokle, ka nxjerre disa foto, qe kanë bërë xhiron në rrjet gjate gjithe dites se djeshme. Në to shfaqet një foshnjë e sapolindur në martenitetin “Koço Gliozheni”, e cila është pozicionuar për të bërë foto.

Kur mamaja bën selfie gjatë gjithë shtatëzanisë, ndodh kjo!”, ka shkruar mjekja në diçiturën e disa foto të publikuara, në të cilat shfaqen pamje mrekulluese të foshnjës së porsalindur.

Nuk janë të pakta reagimet për këto foto. Duhet të themi se shkrepjet kanë qenë rastësore.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje