Tragjike në Bilisht, mbytet në rezervuar një 53-vjeçar

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Devoll.

Burime nga policia bejne me dije se eshte mbytur nje person ne rezervuar.

Ditën e sotmë në mëngjes, afër qytetit të Bilishtit, në vendin e quajtur “Rezervuari i Sellcave”, dyshohet të jetë mbytur aksidentalisht shtetasi A. A., rreth 53 vjeç, banues në Bilisht”,-njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje