Tag: mbytja

Dëshmia nga Velipoja/Si mashtroi Bajraktari për 17-vjeçaren: S’ jam i marrë...

Gazetari Elton Qyno ka zbardhur rrëfimin e plotë të dëshmitarit të ngjarjes së rëndë që ndodhi këtë vit në Velipojë, ku u mbyt 17-vjeçarja...

Thellohet misteri i ngjarjes së rëndë në Velipojë, Indrit Bajraktari i...

Teksa ende nuk ka një version zyrtar për menyren e njohjes së Enisa Dodës dhe Indrit Bajraktarit, detaje të reja kanë dalë për këtë...

FOTO/Mbytja e 17-vjeçares në Velipojë, flet i riu i arrestuar: Dolëm...

Një 25-vjeçar u vu ne pranga për ngjarjen e ndodhur në Velipojë, ku humbi jetën si pasojë e mbytjes në det, prej një aksidenti...

Rrezikonte mbytjen në det, policia shpëton të riun në Durrës

Një 25 vjeçar është shpëtuar për mrekulli këtë të premte pasi rrezikoi që të mbytej në det. Policia bën me dije se kanë qenë...

Tragjike në Bilisht, mbytet në rezervuar një 53-vjeçar

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Devoll. Burime nga policia bejne me dije se eshte mbytur nje person ne rezervuar. "Ditën e...

Gjendet pas 10 ditësh trupi i pajetë i peshkatarit, doli për...

Është gjetur pas disa ditësh trupi i pajetë i peshkatarit të mbytur në Durrës. Ngjarja ndodhi mesditën e 1 marsit, në zonën e Porto...

Tragjedia në Budapest, arrestohet kapiteni i anijes, mes të zhdukurëve një...

Kapiteni që përplasi anijen turistike në Budapest dhe shkaktoi mbytjen e saj u arrestua mbrëmjen e djeshme. Tragjedia ndodhi një ditë më parë në lumin...

Shpëtimi i 3 pushuesve në Lalz/ Del videoja që përgënjeshtron mashtrimin...

Policia në mesazhin e saj zyrtar ditën e djelë, raportoi se kishte shpëtuar tre pushues nga mbytja në Gjirin e Lalzit. Por sot, një...

Gjiri Lalëzit, shpëtohen për mrekulli tre persona, mes tyre një fëmijë

3 persona janë shpëtuar sot nga forcat e policisë në plazhin e Gjirit të Lalëzit. Mësohet se 2 persona të moshuar dhe një fëmijë rrezikuan...

VIDEO/I thanë ”Ke frikë të jesh njeri”, humb jetën për t’iu...

Një adoleshent pakistanez u mbyt ndërsa përpiqej të regjistronte një video pranë një lumi që rridhte me shpejtësi. Sheraz Khan, 19 vjeç, shkoi në...