Gjendet pas 10 ditësh trupi i pajetë i peshkatarit, doli për peshkim në Durrës

Është gjetur pas disa ditësh trupi i pajetë i peshkatarit të mbytur në Durrës. Ngjarja ndodhi mesditën e 1 marsit, në zonën e Porto Romanos, te Currilat, ku një varkë me dy peshkatarë u përmbys në det.

Njëri prej peshkatarëve u nxor i gjallë, menjëherë pas ngjarjes, ndërsa trupi tjetër është arritur të gjendet vetëm ditën e sotme i pajetë.

viktimë është shtetasi Ardian Mërkuri. Ai kishte dalë bashkë me shokun e tij, më 1 mars, për peshkim, por fatkeqësisht është mbytur në det.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje