“Ramës s’i ka mbetur gjë tjetër, veç të premtojë”, PD nxjerr videon: Asnjë projekt nuk do realizohet

Drejtori i fushatës së PD, Alfred Rushaj paralajmëron se nuk do të realizohet asnjë projekt i qeverisë Rama, që sipas tij, “vjedh” shqiptarët.

Në një postim në rrjetin social Twitter, Rushaj thotë se Rama po premton rrugë 3 D si alternativa e fundit që i ka mbetur.

Ne grahmat e fundit te qeverise ne largim, Edi Rames s’i ka mbetur gje tjeter veç te premtoje rruge 3D. Ne ditet e fundit te qeverisjes se deshtimit i vetmi sukses i tij mbeten videot me regji qendrore dhe propaganda e dale boje. Asnje rruge e premtuar me koncension dhe çmim stratosferik, asnje projekt ne 3D qe vjedh xhepat e shqiptareve dhe asnje hajduteri e re e projektuar nuk do te realizohet. Koha e Edi Rames ka mbaruar“,-shkruan ai.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje