FOTO/“Me gruan që më dha jetën”, kështu preferon ta kalojë Rama ditëlindjen e tij

Kryeministri Edi Rama feston sot 56-vjetorin e lindjes dhe me këtë rast ka publikuar një foto me nënën e tij Anetën.

“Me gruan që më dha jetën”, shkruan kreu i qeverise, teksa përqafon nënën e tij.

Pas tyre shfaqen shumë foto të familjes, çka tregon se Rama ka preferuar ta ndajë këtë ditë të shënuar me familjen e tij.

Kryeministri Rama ka lindur në Tiranë më 4 korrik 1964, ndersa ditelindja e tij perkon dhe me diten e pavaresise se SHBA-ve, feste te cilen kryeministri e permendi ne mengjes teksa bente nje urim me video.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje