Këshilltarët e Metës ironizojnë Ramën: Qershori i dytë

Ndaje

Këshilltarët e Presidentit Ilir Meta kanë zgjedhur bluzat me nënshkrimin ‘’Venecia’’ për të ironizuar mazhorancën për draft opinionin nga Komisioni i Venecias për emërimet e gjyqtarëve në Gjykatën Kushtetese.

Drejtori i Kabinetit Arben Cici, zëdhënësi Tedi Blushi, Këshilltarja për Integrimin Evropian Ilda Zhulali, Këshilltari për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut Bledar Dervishaj si dhe Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve Juridike në Presidencë , Ketrin Treska janë fotografuar së bashku.

Bledar Dervishaj ndërsa ka publikuar foton, shkruan “Qershori i dytë”.

Komisioni i Venecias miratoi sot opinionin e vet përfundimtar lidhur me përplasjen e vjeshtës së kaluar në Shqipëri, mes presidentit Ilir Meta dhe shumicës socialiste në parlament, për emërimet në Gjykatën Kushtetuese.

/DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje