Infektohen në eventin familjar, raste me koronavirus në Lezhë dhe Pukë

Këtë të shtunë janë regjistruar 2 raste të reja me COVID-19 në Lezhë.

Burimet bëjnë me dije se këta 2 persona kanë qenë pjesëmarë në një event familjar në Pukë nga ku dyshohet se janë infektuar.

Edhe në qytetin e Pukës janë konfirmuar 2 rate të reja duke e çuar numrin aktiv të të infektuarve në 10.

Regjistrohen 3 raste të reja pozitive me COVID-19 në Durrës.

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje