Tag: puke

‘Maskat’ grabisin të moshuarën në Pukë, dy persona e lidhin dhe...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kishagji të Pukës ku është dhunuar dhe grabitur nga persona të maskuar një e moshuar. Grabitësit kanë...

Shërbeu 40-vjet si mjek familje, kush është doktori që ndërroi jetë...

Personi që shihni në foto është mjeku Hysni Shkjau, i cili ndërroi jetë ditën e sotme në Spitalin Infektiv, pasi humbi betejën me koronavirusin,...

Infektohen në eventin familjar, raste me koronavirus në Lezhë dhe Pukë

Këtë të shtunë janë regjistruar 2 raste të reja me COVID-19 në Lezhë. Burimet bëjnë me dije se këta 2 persona kanë qenë pjesëmarë në...

Bie makina ne Puke, drejtuesi mbetet i bllokuar brenda

Nje makine eshte rrezuar ne Puke duke lene te plagosur personat qe ndodheshin atje. Ne makine ndodhej nje grua me femije qe jane tashme...

Goditi 41-vjecaren në banesën e saj, shoqërohet i riu me probleme...

Policia e Pukës ka kryer shoqërimin e një 27-vjeçari me probleme mendore, i cili dhunoi një grua në banesën e saj në Fushë-Arrëz. Policia bën...

FOTO/4 fëmijët humbën prindërit, ja çfarë ka mbetur në shtëpinë e...

Këto janë pamjet e trishta të shtëpisë e cila u përfshi nga flakët në Pukë ku humbën jetën prindërit e 4 fëmijëve. Petrit dhe Dava...

Zjarri iu dogji prindërit, mjeku në Pukë tregon gjendjen e katër...

Pas tragjedisë në familje, ka folur mjeku i cili është kujdesur për shëndetin e 4 fëmijve të cilët i shpëtuan zjarrit duke u hedhur...

U dogj çifti, policia jep detajet: Zjarri në banesë erdhi nga...

Policia ka dhënë njoftimin zyrtar lidhur me tragjedinë e ndodhur në Pukë mbrëmjen e djeshme. 2 prindërit  e një familje humbën jetën si pasojë e...

Zjarri shkrumbon banesën në Pukë, fëmijët hidhen nga dritarja për të...

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në orët e vona të natës së mbrëmshme. Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen Va...

EMRI/Identifikohet trupi i dekompozuar që u gjet në Pukë

Autoritetet kanë identifikuar  trupin e dekompozuar që u gjet në afërsi të malit të Krrabit në rrethin e Pukës. Trupi i përket 49 vjeçarit Zek...