FOTO/Një mama seksi si Olta Gixhari, aktorja pozon me bikini dhe me barkun e rrumbullakosur

0Shares
0

Olta Gixhari para pak kohesh bëri me dije se është në pritje të ëmbël. Prej disa muajsh, Gixhari ndodhet në Spanjë pranë të dashurit të saj, identitetin e të cilit e ka mbajtur të fshehtë, pasi ky i fundit nuk deshiron te jete personazh publik.

Shpeshherë ajo ndan me ndjekësit në rrjete sociale momente nga jeta e saj, ndërkohë që së fundmi ka publikuar në Instagram disa foto, duke nxjerrë në pah barkun e rrumbullakosur teksa pozon me bikini.

New size, old tricks #pregnant #spain #seksimama 😅”, shkruan Olta krahas fotos. Ndërsa bebushi pritet të vijë në jetë pas pak muajsh, Olta ka vendosur ta mbajë sekret gjininë e tij.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje