Tag: spanje

FOTO/Mbulohet nga flakët hoteli i VIP-ave në Spanjë, njerëzit hidhen nga...

Një person ka humbur jetën dhe së paku 10 të tjerë janë dërguar në spital, pas një zjarri që shpërtheu në një hotel mjaft...

FOTO/Një mama seksi si Olta Gixhari, aktorja pozon me bikini dhe...

Olta Gixhari para pak kohesh bëri me dije se është në pritje të ëmbël. Prej disa muajsh, Gixhari ndodhet në Spanjë pranë të dashurit...

VIDEO/Momenti kur shqiptari më i kërkuar arrestohet në Spanjë, shef i...

Policia e Spanjës vuri në pranga një shqiptar, i cili kërkohej për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Autoritetet spanjolle e kanë arrestuar shqiptarin ndërsa ka...

Vijon trendi zbritës i numrit të viktimave, por në Spanjë shpërthejnë...

Spanja regjistroi 102 viktima nga koronavirusi brenda 24 orësh, shifra më e ulët që nga 18 marsi, katër ditë pasi vendi kishte nisur izolimin...

Poston foton mbi partnerin, aktorja shqiptare jep lajmin se është shtatzënë

Aktorja Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e mrekulleshëm ajo e ka ndarë me ndjejkësit në rrjetet sociale. Gixhari ka...

Aktorja shqiptare pëson kriza emocionale në Spanjë: Policët ma shpifën këtu,...

Aktorja Olta Gixhari ka folur për periudhën e saj në karantinë, e gjendur pranë partnerit të saj në Spanjë. Ajo ka rrëfyer se pëlqen...

FOTO/Spanja po arrin Italinë, thellohet bilanci i viktimave në 24 orë

Vendi i dyte në Evropë i cili eshte futur tashme ne zonen e kuqe eshte dhe Spanja. Sot Autoritetet vendase të shëndetësisë kanë bërë...

VIDEO/”Policia me shkopinj në rrugë”,Rama na tregon shembullin nga Spanja: Zgjidhni...

Italia dhe Spanja jane dy shtetet ne Europe qe po perballen me rritje te numrit te personave te infektuar nga koronavirusi, por nderkohe shenojne...

VIDEO/Kapet sasi e madhe kokaine nga Brazili në Itali, arrestohet dhe...

Nje tjetër shqiptar del ne emrat e te arrestuareve per trafik droge ne botë. Guardia di Finanza” e Spezia-s në Itali, gjatë një aksioni...

DETAJE/Shkatërrohet banda shqiptare në Spanjë, cila ishte skema e tyre e...

Policia spanjolle ka goditur një bandë shqiptare, e cila kryente vjedhje duke terrorizuar qytetarët në disa zona të Spanjës. Sipas raportimeve të mediave vendase, ky...