Tag: Olta gixhari

FOTO/E mbante të fshehtë, e motra i zbulon gjininë e bebit...

Aktorja Olta Gixhari është në ditët e fundit të shtatzënisë.  Lajmin e bukur e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetet sociale, ku vijon...

FOTO/Aktorja shqiptare tregon problemet me shtatzëninë, partneri misterioz e ndihmon

Disa jave pasi na tregoi se ishte shtatzene, Olta Gixhari ka filluar te tregoje dhe problemet qe has nga rritja e barkut. Aktorja e njohur...

FOTO/Një mama seksi si Olta Gixhari, aktorja pozon me bikini dhe...

Olta Gixhari para pak kohesh bëri me dije se është në pritje të ëmbël. Prej disa muajsh, Gixhari ndodhet në Spanjë pranë të dashurit...

Poston foton mbi partnerin, aktorja shqiptare jep lajmin se është shtatzënë

Aktorja Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e mrekulleshëm ajo e ka ndarë me ndjejkësit në rrjetet sociale. Gixhari ka...

Aktorja shqiptare pëson kriza emocionale në Spanjë: Policët ma shpifën këtu,...

Aktorja Olta Gixhari ka folur për periudhën e saj në karantinë, e gjendur pranë partnerit të saj në Spanjë. Ajo ka rrëfyer se pëlqen...

FOTO/ Olta Gixhari “ndez” rrjetin, ul sutjenat dhe fotografohet para pasqyrës

Olta Gixhari, njihet si një nga vazjat më seksi të aktrimit shqiptar të këtyre viteve të fundit, por këtë herë ajo duket se ka...

VIDEO/Aktorja shqiptare dënon shpifjen ndaj saj: Dikush do mbajë përgjegjësi për...

Një 'Fake News' qarkulloi ditën e djeshme ku sipas një mediaje shqiptare ishte zbuluar lista e personave që kishin përfituar nga fondet sekrete greke. Ajo...

FOTO/ Vera nuk ka mbaruar ende për Olta Gixharin

Ndërkohë qe shiu bie rrembyeshëm e të gjithë njerëzit kanë veshur rrobat e trasha Olta Gixhari nuk ndalet. Ajo ështe ende në verë. Aktorja bukuroshe...