Alarm për koronavirus në Kadastrën e Durrësit, familjarët e një punonjëseje dalin pozitivë

0Shares
0

Një tjeter vater infeksioni zbulohet ne qytetin e Durresit, brenda nje institucioni.

Sipas BW, familjarët e një punonjëseje të Kadastrës kanë rezultuar pozitivë.

Pas këtij rasti punonjësja është vetëkarantinuar në pritje të rezultatit të tamponit, ndërkohë që frika te stafi i saj i ngushtë është e madhe.

Raportohet po ashtu se në kadastrën e Durrësit ka nisur sot në mëngjes dezinfektimi i të gjitha ambienteve, ndërsa pritet që të merren tampone punonjësve të tjerë.

vijon..

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje