Tag: raste

Tre të infektuar me Covid-19, mbyllet kati i parë dhe i...

Mbyllet kati i parë dhe i dytë në universitetin Ismail Qemali, godina e rektoratit. Mësohet se shkak për mbylljen është bërë infektimi me koronavirus i...

Rikthehet vatra në fasoneri, konfirmohen raste të reja me Covid-19 në...

Një vatër koronavirusi është zbuluar në Berat. Nëntë punonjës në një fasoneri në këtë qytet janë konfirmuar pozitivë me Covid-19. Berati numëron 84 raste aktive...

Rritje e shpejtë e rasteve në Kuçovë, me koronavirus punonjësit e...

Rastet me Covid-19 janë duke u rritur ndjeshëm në qytetin e Kuçovës dhe shpërndarja e tyre në institucione e vende të populluara është shndërruar...

4 persona humbën betejën me Covid-19 në 24 orët e fundit,...

Ka shënuar rritje numri i të vdekurve nga koronavirusi Covid-19 në 24 orët e fundit në vend. Në 24 orët e fundit betejën me koronavirus...

Humbin jetën dhe tre pacientë, sa shkuan rastet brenda 24 orëve

Shqiperia vijon te kete raste te reja dhe viktima nga koronavirusi. Jane 3 viktimat e sotme ndersa jane 79 raste te reja me koronavirus. Nje 56...

Dy viktima të tjera në Infektiv, sa janë shtuar rastet 24...

Dy gra te moshes 58 dhe 59 vjec kane humbur jeten si pasoje e koronavirusit. Ne spitalin Infektiv ka rendim te gjendjes shendetsore te pacienteve...

Koronavirusi shpërthen në fasoneri, shtohen rastet në Krujë, në Ersekë vatër...

Fasoneritë janë kthyer sërish vatra të shpërthimit të COVID-19 në Krujë. Mesohte se në 24 orët e fundit janë zbuluar 13 raste të reja,...

82 persona me koronavirus ditën e sotme, ku janë rastet pozitive

ISHP ka konfirmuar 82 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orët e fundit nga 368 teste duke vijuar kështu numri i lartë i...

Erdhi nga Anglia në Fier i prekur nga koronavirusi, i riu...

Tre raste të reja janë konfirmuar me koronavirus këtë të premte në Fier. Burimet bëjnë me dije se rastet e reja të infektuar sot në...

Dy humbje jete në Spitalin Infektiv, detaji i trishtë për një...

Gjate 24 oreve te fundit, kane humbur jeten 2 qytetare nga koronavirusi. Ministria ben me dije se vdekjet ishin te papritura, nje 76 vjecar...