FOTO/Lëkundje tërmeti në Kapshticë këtë mëngjes

Ndaje

Një tërmet me magnitudë 3.5, ka rënë sot në orën 7:00 në Kapshticë të Korçës. Lajmi jepet nga Instituti i Gjeoshkencave.

Sipas të dhënave zyrtare, tërmeti ka rënë në thellësinë 22 km.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje