Neser proteste te SPAK ne oren 11.00

Ndaje

Aleanca do te vijoje nese proteste tjeter. Edmond Budina tha se protesta do te jete ne oren 11.00 paradite tek SPAK.

Nderkohe ka ftuar te gjithe pjesemarresit te firmosin peticionin per teatrin i cili duhet te ndertohet sic ishte atje ku ishte. mes atyre qe firmosen ishte edhe kreu i PD, Lulzim Basha.

Budina tha se do te shkojme qytet me qytet per te marre firmat per peticionin./DRONI.al

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje