Këngëtari i njohur denoncon rastin: Tani filloi lufta! Veç virusit po troket uria!

Ndaje

Këngëtari i njohur Stefi Prifti me anë të një postimi ka treguar se tani po fillon lufta e vërtetë ku përveç virusit po troket dhe uria.

Ai ka treguar se teksa kishte dalë të bënte pazar ditën e sotme një vajzë i kishte kërkuar 200 lekë për të blerë qumësht e niseshte për fëmijën 10 muajsh.

POSTIMI I PLOTE 

Tani filloi lufta!Vec virusit po troket uria!Dola per disa pazare te vogla dhe sot per here te pare pashe, se shume pak njerez blinin..! Ndoshta edhe shiu ben te veten…!

Prane shtepise me flet nje vajze! Zoterri, – mund te me japesh 200 leke? Kam nje vajze 10 muajshe dhe nuk kam qumesht niseshte apo miell per ti bere cecen! U preva…! U preka…!

Me keqardhje them, LUFTA FILLOI!Zoti te na ndihmoje ne kete rrugetim sakrificash.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje