Rama saktëson ndalimin e urbaneve në kryeqytet, bëhet gati transporti i dedikuar i mjekëve

Ndaje

Kreu i qeverisë Edi Rama ka saktësuar se shërbimi urban ndërpritet zyrtarisht sot ne mesditë, ndërsa sipas tij ka nisur puna për të mundësuar transportin e posaçëm për mjekët.

POSTIMI I RAMES

🔴 NGA SOT NË MESDITË NUK KA TRANSPORT URBAN NË TIRANË dhe DURRËS

🔴PO BËJMË GATI TRANSPORTIN E DEDIKUAR PËR MJEKËT dhe INFERMIERËT

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje