Arrestohet një 30-vjeçar në Tiranë, përplasi për vdekje pasagjerin

Polica e Tiranës arreston në flagrancë një shtetas me iniciale A.Ç., 30 vjeç.

Ai ka përplasur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:50, në rrugën “Dritan Hoxha”, një mjet tjetër me drejtues shtetasin A.S.

Policia bën me dije se 30-vjeçari ka qenë duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin e tij kur është përplasur.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetasi F.A., pasagjer në mjetin me drejtues shtetasin  A.Ç.

Po ashtu, ky shtetas gjatë marrjes në pyetje ka dhënë deklarim të rremë përpara oficerit të policisë gjyqësore duke thënë se drejtues mjeti ka qenë shtetasi F.A.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje