Tag: laprake

KRIZA/Basha siguron: Biznesi i vogël do të paguajë vetëm 0.5% të...

Në Laprakë, bizneset e vogla janë prekur nga një kriza e rëndë, e shkaktuar gjatë pandemisë nga ndihma e pamjaftueshme financiare e qeverisë. Gjatë takimeve...

Arrestohet një 30-vjeçar në Tiranë, përplasi për vdekje pasagjerin

Polica e Tiranës arreston në flagrancë një shtetas me iniciale A.Ç., 30 vjeç. Ai ka përplasur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:50, në rrugën “Dritan...

Pamjet e panikut në Tiranë, policë me maska arrestojnë të rinjtë...

Mbrëmjen e djeshme policia në Tiranë, në zonën e Laprakës ka ndaluar disa persona të cilët dyshohet se shisnin lëndë narkotike. Në videot e siguruara...

Përplasja me armë në Laprakë, policia zbardh ngjarjen: Pas sherrit, dy...

Policia ka dhënë informacione zyrtare për ngjarjen e raportuar pak më herët në Laprakë.  Sipas policise ka ndodhur një përplasje armësh nisur nga një...

Përplasje me armë në Laprakë, policia shoqëron edhe gazetarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Laprakë, tek Pallatet Malaiziani pranë qendrës tregtare Casa Italia. Nga burime mediatike dhe ende jo...

LAJMI I FUNDIT/ Operacioni “Lapraka”, arrestohen tre “tregtarët” e drogave të...

  Tre persona kanë përfunduar në pranga në kuadër të një operacioni të koduar "Lapraka". Të arrestuarit merreshin me tregtimin e drogave të forta. Në pranga...

Vrasja në Laprakë, flet i plagosuri: E vërteta e lidhjes me...

Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Laprakë 3 ditë më parë, ku mbeti e vdekur një 17 vjeçare dhe...

VIDEO/Dalin pamjet e autorëve të vrasjes në Laprakë

Këto janë pamjet nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Laprakë dy ditë më parë. Siç duket dhe nga imazhet, dy autorët po vrapojnë për...

Vrasja e 17-vjeçares, policia arrin të kapë bashkëpunëtorin e autorit në...

Policia ka vënë në pranga një nga bashkëpunëtorët e të dyshuarit kryesor për vrasjen e adoleshentes në Laprakë. Sipas policisë, është arrestuar Ronald Muzhaqi me...

Vrasja e 17-vjeçares, apeli i Dom Gjergj Metës: Mos vrisni dy...

Arqipeshkvi i Mirditës Don Gjergj Meta ka një apel të rëndësishëm. Në një reagim për vrasjen e vajzës 17 vjeçare në Laprakë, Dom Gjergji apelon...