Aksident në Tepelenë, përplaset furgoni me tre të burgosur

Ndaje

Përplaset furgoni i drejtorisë së Burgjeve të Tiranës.  Në brendësi ndodheshin 3 të burgosur dhe polici shoqërues.

Aksidenti ndodhet në aksin Tepelenë-Mallakastër në afërsi të fshatit Qesarat.

Nga përplasja është lënduar një polic. Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje për të nxjerrë shkaqet e aksidentit.

vijon..

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje