E pazakontë dhe e mistershme në Vlorë, tre makinat gjenden të zhytura në det

Ndaje

Tre makina janë gjetur të zhytura në detin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Plazhi i Ri,

Ende janë të panjohura shkaqet dhe rrethanat që kanë përfunduar aty.

Sipas burimeve policore mund te jetë edhe një ngecje në rërë pasi makinat kanë përcjellë ndonjë skaf apo varke me ngarkesë nga bregu.

Në vendngjarje ka shkuar policia e shtetit dhe policia kufitare për të bërë sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje