Tag: aksdient

Aksident në Tepelenë, përplaset furgoni me tre të burgosur

Përplaset furgoni i drejtorisë së Burgjeve të Tiranës.  Në brendësi ndodheshin 3 të burgosur dhe polici shoqërues. Aksidenti ndodhet në aksin Tepelenë-Mallakastër në afërsi të...

FOTO/Stresi futet në telashe, probleme me ligjin dhe në Kosovë

Telashet nuk kanë të mbaruar për Stresin. Reperi sapo ka dalë nga burgu, por së fundmi është përfshirë në një aksident në Kosovë. Reporteri.net mëson...

Shqiptari tmerron punonjësit, përfundon me makinë brenda bankës në Itali

Një ngjarje e pazakontë ka bërë protagonist një shqiptar në Itali. Sipas mediave vendase, shqiptari së bashku me makinën e tij kanë përfunduar brenda...

FOTO/ Makina përplas motorin, në gjendje të rëndë 64-vjeçari

Një makinë u përplas me një motoçikletë, në rrugën kryesore të fshatit Këmishtaj të Divjakës. Për pasojë drejtuesi i motorit u plagos rëndë. Mihal...

EMRI & FOTO/ Greqi, makina përplas për vdekje 21-vjeçarin shqiptar

Një 21-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Greqi. Blerim Qarri nga Hasi, është përplasur nga një makinë në Santorini. I riu 21-vjeçar...