Tragjedia me 3 viktima në Bulqizë, Basha: I tronditur nga ngjarja! Shërim të shpejtë vajzës së familjes

Ndaje

Lulzim Basha ka reaguar se fundmi lidhur me tragjedine e ndodhur ne Bulqize, ku humben jeten nena dhe dy femijet e saj.

Basha shpreh ngushellimet e tij dhe i uron sherim te shpejte vajzes tjeter nga familja qe po lufton me jeten.

Me tronditje dhe dhimbje ndoqa lajmin për tragjedinë në Ostren të Bulqizës ku humbën jetën një nënë dhe dy fëmijët e saj. Shpreh ngushëllimet e mia të thella për familjen Tolaj dhe uroj shërim të shpejtë vajzës tjetër të familjes që po merr ndihmën mjekësore”,-shkruan Basha.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje